Posledná rozlúčka s občanmi Trenčína

Niekto už vie, že TRENČÍN 21 nebude dostávať každý “priemerný” občan mesta Trenčína. Kto má záujem i naďalej čítať o dianí, nedianí, zmenách k horšiemu i lepšiemu, objednal si ho bezplatne formou návratky alebo telefonicky v našej redakcii (Mierové námestie 29, 032/6400400).

Niekto to vie tiež, ale ani nepohne prstom, pretože si myslí, že je to márna snaha a poteší ho. že ho nebudeme zaťažovať krutou realitou všedných dní v našom meste. Niekto sa zaraduje, že mu nebudeme zbytočne zapĺňať schránku, v ktorej očakáva množstvo letákov s ohromnými akciami miestnych supermarketov.

Takže, milí Trenčania, bolo nám s Vami veľmi dobre, s Vašimi príspevkami, podnetmi, kritikami, anonymami

S tými, ktorí prejavia svoj záujem, sa budeme stretávať i naďalej, ostatní – ktože to vie??? Ak by si náhodou niekedy spomenuli, že sa im predsa len niečo na našom mesačníku páčilo, čnie sa im a mali ho predsa len trošku v obľube, čerstvé Číslo nájdu vždy na týchto verejných miestach:

  • Podateľňa Mestského úradu
  • Centrum environmentálnych aktivít (na adrese CEA budú k dispozícii aj staršie čisla Trenčín 21)
  • Kultúrno-informačné centrum
  • Štátna krajská knižnica M. Rešetku
  • Knižnica Dlhé Hony Knižnica Juh
  • Lekáreň na Zlatovskej ulici

Trenčín 21 v roku 2003PS: Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí nedostali v minulom čísle našu návratku alebo dostali návratku, ktorá nebola úplná alebo bola inak chybná. Chyba nebola spôsobená redakciou TRENČÍN 21.

[Hlasov: 0    Priemer: 0/5]

Súvisiace témy:

Komentáre