Názory poslancov už poznáme… a čo si myslia občania? (ANKETA)

Dodnes Mesto nevykonalo žiadny prieskum, ktorý by zistil názor verejnosti na plánovaný golfový areál pri stavidlách. Ani projekt „Trenčín Si Ty“ nepriniesol v tomto procese očakávané zapojenie verejnosti.

Keďže Mesto prieskum nepokladá za potrebný, rozhodli sme sa, že sa pokúsime zistiť názory občanov Trenčína my. Budeme Vám vďační, keď sa zapojíte a prispejete svojím názorom k poznaniu toho, čo „verejný záujem“ znamená v prípade využitia areálu pri stavidlách. Bude Vás to stáť len chvíľku času, prípadne pár drobných.

Ak chcete hlasovať formou SMS, pošlite ju prosím v tvare :

  • A“ (ak hlasujete za golf),
  • B“ (ak hlasujete za verejný prírodný priestor podľa projektu rybárov) alebo
  • C“ (ak hlasujete za  otvorenie širokej diskusie o využití areálu)

… na číslo 0917 46 22 00 (cena bežnej SMS).

Ak chcete hlasovať formou zaslania e-mailu, pošlite prosím e-mail s odpoveďou A), B) alebo C) na e-mailovú adresu cea(zavináč)changenet.sk.

Hlasovať môžete aj formou hlasovacích lístkov. Vyplnený hlasovací lístok môžete osobne doručiť do BIO obchodu Malý princ, vhodiť do schránky Centra environmentálnych aktivít alebo poslať poštou (Mierové námestie 29, 911 01 Trenčín).

SMS-ky, e-maily a hlasovacie lístky poslané/doručené do 20. marca 2013 zaradíme do zlosovania a 10 výhercov odmeníme balíčkom biopotravín. Ak sa chcete zúčastniť zlosovacej súťaže, uveďte prosím na seba kontakt.

 

Čo by ste v území pri stavidlách chceli mať Vy osobne?

A)    Som za súkromný golfový areál  HOSS CORP, a.s. (Akceptujem fakt, že mesto prevedie takmer 5 ha mestských pozemkov na túto spoločnosť a že golfový areál znemožní prístup k Váhu.)

B)    Hlasujem za projekt Slovenského rybárskeho zväzu Trenčín „Oddychovo-rekreačná zóna pre všetkých“ (Páči sa mi návrh rybárov na zveľadenie areálu pre širokú verejnosť.)

C)    Mesto si zatiaľ ponechá pozemky vo svojom vlastníctve a otvorí širokú diskusiu o možnostiach ich budúceho využitia ako verejného priestoru. – Čo by ste si tam priali mať Vy osobne?

 

Hlasovacie lístky
(ak si chcete lístky vytlačiťhlasujem-za-golf, kliknite na lístok a na tlač použite funkcie prehliadača)

hlasujem-za-verejny-priestor

hlasujem-za-ine

[Hlasov: 0    Priemer: 0/5]

Súvisiace témy:
Centrum environmentálnych aktivít Trenčín

Centrum environmentálnych aktivít (CEA) vzniklo v roku 1994 ako mimovládna, nezisková organizácia, združujúca ľudí so záujmom o životné prostredie a o zvyšovanie kvality života v Trenčíne a v regióne Bielych Karpát.

Komentáre